Duben 2014

plans - anglie

15. dubna 2014 v 21:53 | x |  other
skvělych pět dní. nejhorší první dva, nejlepší poslední dva. nevim, co k ní napsat. mam to všechno před očima, všechny ty pocity a tak, ale nějak to nedokážu napsat.
strašně jsem si oblíbila lanzíka a patrika, přestali mi vadit lidi z 2.c (ze který je i patrik) a začala se znova bavit s hóňou. a po dlouhý době obejmula dejva. s tim obejmutím přišel první on za mnou. sice obejmul spoustu dalších lidí, ale už jenom to, že přišel i za mnou, bylo takový.. já nevim. obejmul mě i hóňa. a ještě dejv mi už konečně přestal řikat, že jsem frigidní, děvka a podobný věci.
při cestě tam a zpátky jsem seděla půlku s lanzíkem. koukali jsme na filmy na jeho iphonu, nutil mě spát, chvílema cestou zpátky jsem usínala na jeho rameni, fotil mě, když jsem spala (myslela jsem, že ho zabiju), když všichni spali, tak my jediný byli vzhůru, pujčoval mi jeho super polštářek s maxipsem fíkem a když mi bylo blbě, tak mi pujčil i deku s m&m's, kterou koupil jeho ségře a pořád se pak ptal, jestli už mi je líp. vlastně víc lidí ze třídy se na to ptali. i lidi, u kterých bych to nečekala. je to od nich takový.. hezký. nejsem zvyklá, že by se o mě někdo ze třídy zajímal.
s patrikem jsem zdrhala z jednoho hradu, protože jsem tam ztratila lístek a oni to kontrovali asi 3x. pokaždý se mi nějak podařilo zdrhnout nebo něco. taky jsem s nim byla celý madame tussauds. máme odtamtud milion 'selfies' (nejčastější slovo v anglie. úplně všech) a jsem jeho druhá holka. poslední den jsem si pujčila jeho brejle a dneska jsem mu je zapomněla vrátit. jej.
verča, z 2.c, mi pujčila spongebob obal, takže ho mam až do středy. doufam, že mi nestratí ten bílej, co má někde v tašce.
začala jsem se víc bavit s holkama ze třídy. i s petrem a erichem, z nevim jaký třídy, trochu.
celkem často jsem si tam připadala celkem odstrčeně, ale tak co.
bylo tam nejlepší počasí - sluníčko a tak 18 stupňů.
vrátila bych se

plus - mam nejlepší mikinu

plans /1/

6. dubna 2014 v 17:02 | x
10.-15.4. - anglie
26.4. - majáles
23.5. - viki moc velká party hard
14.6. - summercity
4.-13.8. - tábor

things that make me happy /1/

6. dubna 2014 v 15:42 | x |  other
summerlongboard
tea
fruit

friends

dance competitionshoppingflowersmusic


good grades

hugs
kisses

cuddling
sunset and sunrisewhen i lose weight

gymsnowboard