barvy všude kolem

21. června 2014 v 23:15 | x |  diary
červený oči, žlutý camelky, průhledná vodka, růžový maliny, zelená tráva. dneska všude barvy. a taky nehorázný bolesti v kolenou.
okolo dvanáctý jsem přijela na busák, kde na mě čekal tp. kde jsou ty časy, kdy tam na mě čekal dejv?
došli jsme si do plazy pro pití a žvejkačky a pak jsme se rozhodli, že ještě zajedem na anglický k vietnamcům pro cíga. vietnamka na anglickym je největší kámoška a frajerka. jedno jsme si dali hned u starýho kina, kde mají ckz a l podpisy ruskou zmrzlinou na skle. lol.
pak jsme jeli na high diving. ckz za náma měl přijet v půl třetí a l ve tři. ckz měl hezkou kocovinu a pil energiťák smíchanej se spritem, fuj. když jsme šli zpátky na ten high diving, tak jsme šli přes nehlídanej kus plotu, ve kterym byla díra, protože ckz neměl lístek.
samozřejmě, že l přijel až někdy v pět a ještě to brko balil půl hodiny. tráva, tabák, maliny. naprosto normální, že jo. nejlepší bylo sledovat, jak postupně začínaj bejt totálně spálený. a l měl nejvíc červený oči:D nevim, proč jsem si taky nedala. nechtěla jsem, nevim proč.
stejně jsme nakonec skončili u alberta s houskama a hnusnýma red&white-kama na obrubníku jak bezdomovci. dokonce nám nejdřív jeden chlap dal ruskou vodku. ten chlap byl největší frajer:DD přišel, podal mi vodku a řekl, že už jí nechce, že jde domů, zmlátí manželku golfovou holí trojkou a pak asi ještě někam pujde. jasně, nebyl to bezdomovec, ale takovej ten typ chlapa, co pořád jenom chlastá. chvíli tam l krmil holuby a ckz po mě házel rohlíky a cíga (debil), a za dvacet minut tam přišel další chlap, kterej nám začal vykládat, že jeho dceři je 25 a zabil by jí, kdyby zjistil, že hulí nebo dělá něco podobnýho. byl na sračky a byl to úplně stejnej typ jako ten chlap předtim. pořád říkal, kdo z nás je punker a nakonec za největšího punkera prohlásil l, protože zrovna kouřil. taky se mi ptal, kterýho z těch tří miluju, a toho jeho kámoše se ptal, kterej by se ke mně nejvíc hodil. lol lol lol. a sebral nám ruskou vodku! ještě, že už musel jít na bus.
v šest jsme se zvedli, ckz šel domů, l za chvíli taky a já s tp jsme šli na náplavku. neplánově, ale když jsme uviděli houpačku, prostě jsme tam museli jít. první byla zabraná, na druhou nám nejdřív vlezlo nějaký dítě, ale nakonec odešlo a tp se mohl houpat:DD moc dlouho mu to nevydrželo, tak si pak jenom lehl vedle mě na takový to dřevěný (nevim jak to popsat) a povídali jsme si o sračkach.
v půl jsme se zvedli a šli na vlak. zase se mnou jel až na doudlevce a usínali jsme ve vlaku. a musela jsem mu otevřít dveře, protože to neumí, dement.
moje plíce umřou, tolik jsem toho nevykouřila snad nikdy.
po dlouhý době jsem zase u táty. ok, tak dlouhá doba to neni, je to tejden. pořád jsem si asi nezvykla. a hlavně mi nejdelší dobu trvá si zvyknout na jinou klávesnici na notebooku! a už mi chyběli moje milovaný repráky
ségra neni doma, takže žádný ,ukliď tohle, ukliď tamto', haha super. ne, už bych jí chtěla vidět, ale tohle mě na ní fakt štve. přijede nejspíš zejtra, ale to se jdu podívat na hasičskou soutěž. jee, to mi taky celkem chybí. trapný dětinský hasiče mi chybí, jjjo.
strašně mě štve jak pořád opakuju v článkach slova. prostě, pak, nakonec, lol, jsme, haha, v .., a, šli. měla bych se naučit psát.
jdu spát, jsem mrtvá.
pa
 


Komentáře

1 CaseyBluro | E-mail | Web | 22. září 2017 v 15:15 | Reagovat

<a href=https://www.viagrapascherfr.com/>More info...</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama