bezvýznamný

22. června 2014 v 20:34 | x |  diary
dělej se sebou něco, sakra. uč se, choď do posilky, nekuř, šetři. jo, tohle si říkam až moc často.
když jsem byla s babi nakupovat, haha lol jo chodim s babi nakupovat, protože neni nikdo jinej, kdo by mi něco koupil, a zkoušela jsem si všechny ty věci na léto uvědomila jsem si, jak strašně moc nenávidim svojí postavu. široký boky, tlustý stehna a jsem plochá, krása, fakt že jo. strašně nerada nosim plavky nebo kraťasy. vůbec se v tom necítim dobře. ale co mam v létě dělat? koupat a opalovat se v tričku? chodit v kalhotech, když je třicet stupňů? no to asi ne. i když, myslim, že neni rozdíl jestli se budu opalovat v tričku nebo v plavkach, neopálim se stejně.
jasně, když mi vadí moje postava, mam s ní něco dělat, že jo. chodila bych do posilky, baví mě to, vždycky ze sebe dostanu všechny (ok ok, většinu) negativní myšlenky a mam dobrej pocit z toho, že jsem pro sebe něco udělala. ale kde mam brát pořád 60 kč? a s kym mam hodit, když nejlepší kamarádka ani sestra nemají pořád čas? s nikym jinym tam chodit nechci a sama taky ne.
bojim se pátku. vždycky jsem si říkala, že je strašná blbost, když se někdo bojí jít domů s vysvědčením. ale co když tajíte rodičům známky? jsou nasraný už za to, že budu mít jednu čtyřku. kdyby jenom věděli, že z jedný čtyřky jsou tři a plus mam dalších asi pět trojek. dokonce i ze zasraný výtvarky mam dvojku, protože učitelka je kráva. celou dobu ignoruje moje návrhy na výkresy, nesmíme kreslit dokud nám ty návrhy neschválí, a já teda nemůžu nic kreslit, a pak mi pořád předhazuje mojí sestru a říká, jak je dokonalá a že oproti mně ona dělá všechny výkresy.
ale teď se toho pátku fakt bojim. nikdy jsem neměla nějak extra hrozný známky, ale tohle pololetí je to na mě, a pro moje rodiče, když mají doma tu druhou dokonalou dceru, dost špatný. nevim, co se se mnou stalo. nebo.. vlastně vim.
stačily debilní dva měsíce po rozchodu s dejvem, kdy jsem byla totálně nepoužitelná a na nic jinýho jsem nemyslela, a moje známky klesly o dva stupně. doprdele, proč mě to tolik sebralo? vždyť dejv je největší čůrák. možná kdyby se mnou nechodil do třídy a neviděla bych ho každej den, bylo by to v pohodě. a nebo taky ne.
nekouřim moc. vlastně skoro vůbec. jsem přece slušná holčička, co chodí na gympl. nebo spíš chodila a teď jde na nějakou školu pro debily.
ale nějak moc často slyšim od rodičů, že kdyby mě někdy viděli kouřit, tak mě zabijou. a pořád od nich slyšim, jak strašně dopadnu. dobrý stačí chápu.
chci přestat. nejsem závislá. byla bych největší pozérka, kdybych řekla, že nedokážu přestat. protože, kdo by nedokázal přestat, když mu stačí jedno cígo za den? a někdy třeba i za dva dny?
nebo ne, vlastně nechci.
ještě dneska ráno jsem měla dva litry. a teď nemam nic, protože jsem si musela koupit kraťasy, který budu hrozně nerada nosit. super.
a ještě před měsícem jsem měla čtyři. kam to všechno zmizelo? teď nemam nic. hlavně, že jsem si chtěla koupit další janoski. hm, tak asi někdy jindy.
miluju výhledy ze svych pokojů. u mámy koukam na východ slunce, u táty na západ. nevim, co je hezčí.
šla bych se projít se psem, ale je už moc pozdě.
dala bych si salát. tati, kde jsi s tou rukolou?
,proč se ve škole tak přetvařuješ? jsi kvůli něčemu smutná, kvůli čemu?' děsí mě, jak dobře mě občas některý lidi znají
pa

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama