hashtag nadpis

30. června 2014 v 21:00 | x |  diary
venku chvílema prší, chvílema svítí sluníčko. a takhle nějak si vlastně připadam já.
stačilo mi přečíst si pár starych článků na bejvalym blogu, vlastně mam dva bejvalý blogy, a už mi to zase všechno chybí. všechno, co se týče dejva. nechci ho, přes to už jsem přece jenom přešla, ale byla jsem s nim fakt šťastná.
dokázala jsem mu říct cokoliv, svěřovala jsem se mu, jezdila jsem s nim na longu, psala jsem si s nim celej den i noc a viděla ho každej den ve škole a pořád si s nim měla co říct, volala jsem s nim na skype, posílali jsme si písničky protože posloucháme skoro to samý, byly jsme spolu pořád, psali jsme si trapný 'slohovky'.. prostě dřív jsem si nedokázala představit život bez něj. už je to skoro rok, co spolu nejsme a pořád si vybavuju všechny maličkosti.
ok ok, byli jsme spolu ještě v lednu, ale to bylo něco úplně jinýho. nemyslim tim, že by to bylo něco míň nebo tak, ale prostě to bylo něco jinýho.
vždycky mě zajímalo, jak to teď bere on. jestli mu to taky chybí nebo je mu to úplně jedno.
venku je fakt hnusně. takže se mam aspoň na co vymlouvat, že jsem pořád doma. ale co mam dělat jinýho než koukat na všechny možný filmy, když jsou všichni pryč? viki, rz, tp, eluš.. a jako jo, třeba gardy nebo dejv jsou doma, ale s gardym se mi nechce a dejv je prostě debil, kterej mi říká, jak pujdem ven a pak na mě sere. ale jako bych to nečekala.
přijde mi, že seru snad všechny. že se chovam jak naprostá píča. a ne, nepřijde mi to, ono to tak je.
fakt se nenávidim za většinu věcí, co dělam. stydim se za ně. stydim se za ně tak moc, že je nechci dokonce napsat ani sem.
asi jdu poslouchat po dvanáctý ty samý písničky.
pa)
 


Komentáře

1 Ronnie. | Web | 1. července 2014 v 21:44 | Reagovat

Ať se nepřeposloucháš, to je pak nanic. Je pravda, že když je hnusně tak nemám takový výčitky z toho, že jsem furt jen doma.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama