im so confused

18. června 2014 v 16:53 | x |  diary
nevim, jestli jsem teď štastná nebo ne. nemyslim zrovna to slovo ,šťastná', ale jiný mě k tomu nenapadá. spoustu věcí mi vychází, spoustu ne a s některýma si nejsem jistá, jestli je to dobře, že se to děje, nebo ne.
přemejšlim, že bych zase začala psát blog jako jsem měla dřív. docela mi to chybí. ale rozhodně už se nevrátim na maikhikhu. nemůžu tam napsat nic, když o něm ví všichni. ani sem nemůžu napsat úplně všechno a to o něm ví jenom viki. a nechci, aby o něm věděl ještě někdo. tak že bych začala muj novej 'blog life' třeba sobotou, 14.6.? a nebo ne, začnu pátkem.
v pátek jsem šla poprvý ven s adamem, youtube celebritou. bylo to nejvíc fajn. haha, oba milujem transformers a nenávidíme malý děti.
v sobotu jsem s viki jela na summercity. ektor byl skvělej, wich byl skvělej, machette celkem hrozný (ale stejně jsem si ty jeho písničky zpívala, že jo) a psh měli dobrou show, ale moc písniček od nich neznam, takže asi tak. s gardym jsem se tam moc nebavila, no. jakmile skončil ektor, kterej skončil o půl hodiny dřív než měl, tak jsme se šly s viki najíst. nebo spíš jenom ona, nějak jsem neměla hlad. jojo, to byl ten tejden, co jsem neměla hlad. už teď mi chybí. no nevermind. dala si kebab, šly jsme na dvojku (a potkaly adama, hah) a jely na slovany za tp. jenom o tp jsem věděla, že tam bude, zbytek jsem vůbec netušila. nakonec jsme šli k pb, u kterýho byl ještě c, l a j. a tp, no. skvělá noc to byla. vlastně jediný, co jsem pila byl lítající jelen, když se nepočítá jednou fujhnusble vodka. pořád někdo něco fotil mym mobilem, takže mam skvělý fotky v mobilu. skvělý bez ironie:D fakt!
v půl druhý jsme měli bejt na plochých dráhách. ehm, vyšli jsme před půlnocí a stihli jsme to tak akorát. jenom hodinu nám trvalo jít ze slovan k naší škole (vlastně k mojí už skoro bejvalý škole). nechápu, co nám trvalo tak dlouho. teda kromě toho, že c chtěl pořád nosit na zádech a já ho prostě neunesla, takže jsme pořád padali - mam asi tak milion modřin na nohach - a taky kromě toho, že jsme šli po kolejích uprostřed silnice a policajti nám říkali, ať jdem na chodník.
od školy na americkou už to bylo trochu rychlejší, ale zmatenější. heh. nakonec nás c odvedl na správný enko a já s viki jsem si mohla nahlas povídat o sračkach. lidi na nás koukali jak na kretény. nechápu, jak jsme mohly správně vystoupit a pak dojít na plochý dráhy, ale zvládly jsme to! sice jsme chvíli šly úplně někam jinam a uvědomily si to až po pěti minutach, ale došly jsme.
u viki jsem usnula v ukradený bundě, ve který byli earpody a pb plzeňská, komu by se chtělo převlíkat, že jo.
v neděli jsem jela s babi a ségrou nakupovat, koupila jsem si jedno tričko. TYJO. ale když oni nic nemají.
předevčírem jsem byla zase s youtube celebritou, zejtra jdu asi zase. včera s gardym a přišla mi el. shisha. mňam!
nějak si nejsem stoprocentně jistá s přestupem na jinou školu, bude to strašnej nezvyk. ale.. na gymplu to prostě nezvládam a v lidech se tu nevyznam. v jednu chvíli strašný kámoši a za chvíli tě pomlouvají. asi mě bude srát, že nechodim do stejný školy jako eluš, hóňa, dejv, tp, hn, gardy, faigy, sloupík a tak. ale snad se na tý nový budu cítit líp. ale nevim no. strašně se bojim.
nový gifyo, nová škola, novej blog, novej způsob života. nebo to aspoň zkusim.
pa
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama