kapitán

19. června 2014 v 23:39 | x |  diary
měla bych spát a ne bejt na macu a poslouchat protivu, bejt na twitteru a facebooku a přemejšlet nad sračkama. ale někdy prostě nejde usnout, obzvlášť, když máma má noční a já můžu poslouchat písničky nahlas.
hah, jsem bez kreditky, ale už naštěstí s pěneženkou. díky tati za zablokování, ale já bych si docela potřebovala vybrat. taky už mam lístek na high diving. nechápu, co na tom stojí 130. musim zejtra dát tp ty peníze(, a taky bych se mohla zeptat doma, jestli tam můžu jet.)
dneska jsem byla zase venku s celebritou. on je tak strašně v pohodě! a když mi pak posílal, jako první, jeho podcast a mluvil tam o tom, jak zaujmout holku.. hehe.
jinak, dneska byl nejvíc fajn den. první hodinu jsme koukali na němčině na video, jak učitelé tancujou a hrajou, druhou jsme měli mít matiku, ale místo toho jsme měli volno, hráli ve třídě tenis a kouřili el. shishu, třetí bižuli, na kterou jsem měla pujčenej gardyho ipad a pak jsem šla na 'záchod' a když jsem šla zpátky do třídy, tak tam se mnou šli i tp a nčsm, čtvrtou děják, kde jsme se koukali na videa, pátou oběd a šestou fyziku, na který jsme se jako jediný učili. takže pohoda.
konečně jsem objevila aspoň jednoho člověka, co se mnou bude chodit do třídy. a to jednu z těch holek, takže si prej spolu sednem. a jezdí na longu! proč všichni jsou do 1STA a já do 1STB?(
víc a víc si uvědomuju, jak mi bude chybět to, že potkávam na chodbě lidi, co znam. jak mi bude chybět to, že se v tý škole vyznam. to, že vim jak se můžu s některýma učitelama bavit. prostě jsem na tu školu zvyklá a tohle bude strašnej nezvyk. neřikam, že byla chyba přejít, to asi ne. jenom mi strašně dlouho trvá si vždycky zvyknout na nějaký větší změny.
bude strašně divný pozorovat, jak budou všichni spolu a já už mezi ně nebudu patřit. nikdy jsem mezi ně nějak extra nepatřila, ale stejně. dejv, hóňa, eluš, gardy, faigy, sloupík, míla, sam, tp, nčs.. prostě tyhle potkávam každej den a teď už je potkávat nebudu. weird.
vim, že se pořád opakuju, nezajímá mě to.
strašně mě dojebává, když mi někdo ze školy napíše ,budeš mi chybět, neodcházej'. jo? že doteď jste na mě nejvíc srali.
bojim, že to učení nebudu zvládat ani tam.
končim s kecama o škole. aspoň pro tenhle článek.
proč mě chtějí lidi, se kterýma chci bejt jenom kamarádka? friendzone, no. ale když prostě, jakmile mě začnou chtít, celý se to posere. vždyť na mně neni co chtít, sakra. a proč ty, se kterýma bych chtěla něco mít, na mě serou? nefér.
#frigidství no
nevyznam se už v ničem.
pořád dokola posloucham kptnk od protivy. tooop.
pa.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama