máš malý ruce

26. června 2014 v 13:56 | x |  diary
jsem prej děvka, ale zároveň frigidní, namyšlená, strašná fetka, alkoholik, kráva a píča. a mam úžasný "kamarády", co mi takhle říkají.
nejlepší, když se postupně dozvídáte, co si o vás všichni myslí. vlastně celá škola. těšim se až z ní vypadnu a začnu znova. na tý nový škole nikoho neznam, aspoň že tak.
,zamysli se nad sebou' a ty drž hubu, nechápeš nic
mam fakt úžasný kamarády, co mezi sebou šíří sračky o mně, jako že strašně hulim a že jsem hroznej alkoholik a říkají věty jako ,no, ona mně napsala, že vždycky chtěla kouřit a pít' a ,dneska se totálně zkouřila'. lol, co to ze mě děláte, tyvole?
zaprvý, nehulim, nekouřim a nepiju. skoro. zadruhý, zkouřila? vážně? a z čeho? z camelek? z vodnice? ok ok. zatřetí, říkáte mi, jak to se mnou myslíte dobře, ale co jako dělam špatnýho? jsem jeden z nejslušnějších (tohle neni to správný slovo, ale nevim jak to jinak napsat) lidí, co znam a vy mi píšete, jak špatně skončim?
je hezký, když člověk, co si dřív říkal nejlepší kamarád, teď radši věří jinym lidem než vám, říká o vás, že jste píča a snaží se to pak nějak zamluvit, že to přece neřekl. jdi do prdele.
včera večer jsem byla zase po dlouhý době fakt hodně nasraná, zklamaná a chtělo se mi ze všechno prostě brečet. jsem homo, co ho všechno rozbrečí, no.
přitom ten den byl tak super. i když, opakovat tu první část už nechci. sice chtějí jít v pátek zase, ale už radši ne. možná nechci opakovat ani tu první polovinu druhý části. ale pak už joo.
dneska jsem spala u viki, šla jí doprovodit napůl v pyžamu ke škole a pak šla domů. vim, měla bych bejt ve škole, ale na skládku fakt nepojedu. takže až zejtra na vysvědčení, naposled do tý debilní školy a pak papa, už vás nikdy neuvidim. zmrdi.
čuus)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama