naprostá zamilovanost

28. června 2014 v 2:06 | x |  diary
do transformers
zjistila jsem, že svym způsobem mam fajn rodiče. na vysvědčení mi řekli jenom, že by to mohlo bejt lepší, ale dál to neřešili, táta mi koupil kytku za vysvědčení (poprvý a myslim, že i naposled), slíbil mi, že se mnou začne chodit pravidelně do posilky a sám mi nabídnul, že mi bude platit net v mobilu. s mamkou jsem zas domluvená, že pojedem na long. nebo spíš, ona si vezme brusle a já long. že bych si našla novýho parťáka na long? a vlastně jedinýho. zasranej dejv se kterým jsem dřív jezdila. ex kretén. vlastně ex a kretén.
nezajímá mě, co o něm říkají ostatní. já si na něj udělala svuj názor a ať je to zase jenom namachrovanej kretén, ale teď je mi s nim fajn. ok ok, nejsem s nim. ale když jsem s nim, tak je mi fajn.
všechno to držení za ruce, objímání, smsky..
pořád dokola mi říká, jak mam malý ruce a směje se mi, že jsem pila zetko a opila se v jedenáct dopoledne. jezdí se mnou kousek vlakem. byl se mnou skoro každej den venku za poslední tejden.
sere mě ckz, kterej si ze mě pořád jenom dělá prdel a divně čumí, když se s nim loučim. ne, s ckz jsem se neloučila.
taková trochu brečící nálada, když jsem dneska odcházela ze školy. nebrečela jsem, ale bylo mi tak divně smutno z toho, že tu školu možná nemam ráda, ale určitý věci mi na ní budou chybět, některý lidi třeba. nebo ty věci, co jsem sem, myslim, už psala.
obejmula jsem ho a postupně si začala uvědomovat, že vlastně vůbec nevim, jestli ho ještě někdy uvidim. a nevim jestli jsem ráda nebo ne.
,musíme už jít konečně na ten long, jasný?!' a obejmula mě. tu holku mam fakt ráda, i když se mnou chodila do třídy čtyři roky a já s ní promluvila jenom párkrát, ale vim toho o ní víc než většina lidí.
vlastně mě chtělo objímat až moc lidí, od kterých bych to vůbec nečekala.
eluš kvůli mně prej brečela. sweet. možná jsem to i věděla, ale nechtěla jsem vidět, jak kvůli mně brečí. byla to píčovina a nechtěla jsem to řešit, tak jsem radši šla se s na brko.
ten pak přemejšlel o životě a řešil, jak fungujou semafory.
bála jsem se, že čtvrtej díl transformers bude horší než ty předchozí, protože už tam nebyl dokonce ani shia, ale bylo to SKVĚLÝ! miluju ten film, miluju ty soundtracky k tomu, miluju celej ten film. transformers a filmy od marvela jsou nejlepší. a ta písnička od imagine dragons je skvělá.
nechce se mi spát, ale zejtra (vlastně dneska) mam v plánu vstávat v půl devátý a udělat co nejvíc věcí. jít do sprchy, uklidit si, sbalit si k mámě, jít na oběd k babi a pak možná jet do plzně.
takže asi dobrou a pa)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama