typ 3

20. června 2014 v 23:34 | x |  diary
ahoj ahoj. voní mi tu čokoládová, kávová a vanilková svíčka, hraje mi alden a snažim se neusnout, protože čekam až přijede domů tp a domluvíme se na zejtřku. i když, chci vidět, v jakym stavu dojede domů, když mi psal, že l má model.
dnešek byl jeden z těch víc lepších dní. věděla jsem, že dnešek bude fajn, ale nemyslela jsem si, že až tak moc. původně jsme totiž měli jít se třídou (vlastně nás zase mělo přijít jenom tak osm) na laser game, pak na pizzu, pak bych jela dvanáctkou domů, šla bych s mamkou na oběd a tim by ten den skončil.
nakonec to bylo celkem jinak. skoro hodinu nám trvalo než jsme se vlastně domluvili, kam teda pujdem, protože laser game měl zařídit zony a prej tam měli plno nebo co. jasně, nikdo mu nevěřil, všichni si spíš mysleli, že se na to prostě vysral. konečnej plán byl crosscafe, pak čajovna a nakonec pizza. v crossu jsem si nic nedala, akorát jsem ukradla dejvovi kousek dortu, pomlouvali jsme kropáčkovou a řešili, proč odcházim na strojárnu. v čajovně jsme si i s učitelkama dali vodnici, hroznový bílý víno mňaam, a tuareg s mandarinem. jjjo, měli jsme vodnici s učitelkama. bylo to super! řešili jsme, co rádi pijem za alkohol, jak často máme vodnici a hádali se, jakej fotbalista/hokejista je nejhezčí. to poslední šlo mimo mě, jak jinak. pak mi tp napsal, kde jsem a jestli nepujdu na cígo. tak jsem mu napsala, ať přijde před čajku, že klidně pujdu. přišel i s princem a nčs, tak jsme si každej dal jedno a pak už jsem šla s mojí třídou na pizzu. aaah, ta pizza byla tak strašně dobrá. my platili v čajce, tak učitelky platily v pizzerii. už i jenom tahle část dne byla skvělá) učitelky byly nejvíc v pohodě a užila jsem si to prostě. lepší než nějakej školní výlet s částí třídy, co zrovna nemam moc ráda a s učitelkou, co nenávidim.
pak jsem šla i s eluš vyprovodit naty a dejva na jedenáctku a viděla jsem z dálky tp, tak jsem mu psala smsku, že ho vidim a on, ať přijdu. tak jsem šla za nima, tp a princ, oni šli na oběd, potom jsme šli vyprovodit prince na autobus, dali si další cígo a když princ odjel, tp řekl, že pujdem do zoo. lol. ale náhodou, bylo to hodně fajn) pracuje tam, takže jsme šli nějakym zadním vchodem a neplatili jsme vstup. prošli jsme spíš tu vnitřní část zoo, protože venku chvílema pršelo. nakonec si dal hranolky a když jsme šli na tramvaj, dali jsme si další cígo. jsme to ale kuřáci. doprovodil mě na vlak, čekali jsme asi půl hodiny na schodech v hale a nakonec stejně se mnou nastoupil do vlaku a jel na doudlevce. ,ale musíš mi otevřít ty dveře, já to neumim!'
achjo, tohle je přesně ten typ kluka, co ti přijde strašně roztomilej, ať udělá cokoliv. a nebo řekne! ,nee, já nemůžu jít dneska do města, musim bejt na zejtra fresh' hehe
v pět jsem přijela domů, nechala jsem ještě mamku se vyspat po noční a tak v sedm jsme šly na zmrzlinovej pohár do crossroadu. snažily jsme si spolu povídat, ale nějak nemáme o čem. ale celkem fajn to bylo.
od tý doby jsem doma, uklízim, jsem na facebooku, jsem na instagramu, jsem na facebooku, instagramu, facebooku, youtube, facebook, instagram.. jo, nudim se.
přemejšlela jsem, že bych šla na long, ale pochybuju, že by mě mamka pustila. to zaprvý. a zadruhý, je tam už moc zima a já jsem moc unavená. dneska jsem nějak celej den unavená, nevim co to se mnou je. to je asi tou čajovnou, nebo já nevim. ŠLA BYCH SPÁT, ale nemůžu, že jo.
dneska vůbec nevim, co mam odepisovat lidem. takže radši neodepisuju. nevim, co je horší - jestli odepisovat píčoviny nebo neodepisovat vůbec.
miluju sheena, maat, ektora, paulieho a protivu!!!
,b mi říkal, že máš přijít, že tě mam prostě dotáhnout s sebou' já bych šla, strašně ráda!( ale nemůžu
paa
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama