zkoušíš to znova?

23. června 2014 v 19:49 | x |  diary
jeden kluk ze třídy mi píše, že je škoda, že odcházim, totálně jsem se pohádala s učitelkou a dokopala jsem se k tomu, abych si stáhla před sedmdesát písniček do mobilu. samý nečekaný věci dneska.
je vidět, že dneska mam po dlouhý době volnější den, protože jsem si konečně stáhla polovinu starýho playlistu a celej novej playlist na yt. mam co poslouchat při cestě do školy! a vlastně i ze školy.
jasně, říkam volnější den, ale to neznamená, že jsem se celej den nudila. možná byl volnější jenom tim, že jsme místo sedmi hodin měli čtyři. jo, to bude tim.
nechápu, proč jsem lezla na první dvě hodiny na informatiku. učitelka mě akorát seřvala za všechno, co jí napadlo. tak hodně nasraná jsem dlouho nebyla. nezajímá mě, co si o mě celej učitelskej sbor říká, stejně už jdu pryč. zajímá mě jenom to, co si o mně myslí učitelé, co mam ráda a ty taky odchází, takže smůla, no. a pak jsou učitelé, co mi nevadí a ty proti mně taky nic nemají. jak se chováte vy ke mně, tak se chovam já k vám. takže asi tak.
snad poprvý v životě jsem byla ráda, že už zazvonilo a já mohla na ájinu a matiku. dvě volný hodiny, při kterých se absolutně nic nedělo. a ještě nás na matice pustila dřív, takže jsem šla z tp, kterej mi psal, ať za nim přijdu na výtvarku. poslední dobou jsem s nim nějak často, heh. zase se mnou jel vlakem až na doudlevce. ale tentokrát jsem mu nemusela otevírat dveře!
jsem u táty, ale stejně jezdim za mámou. nebo spíš, jela jsem za viki, která je nemocná. a pak šla s mámou zase na 'oběd'. dala jsem si palačinky a jsem přežraná. už nesmim tolik jíst, fakt že ne.
po skoro dvou tejdnech vidim sestru a její první slova ,ukliď celej barák'. ASDFGHJKL, si dělá prdel už. mam jí ráda, ale v některých věcech mě fakt hodně sere.
jsem unavená (zase), šla bych do vany a pouštim si pořád dokola ceha - revolution. s dejvem se tak nějak divně bavíme, když mam hlad tak jsem nepříjemná, poslední dny na týhle škole, v pátek jako snad jediná zůstanu doma i když jsem měla někam jet ale máma mě prostě nikam nepustí a asi už jdu spát, i když je teprve půl osmý. už ani ten shit pll mě nebaví.
ve čtvrtek prej nemusim chodit do školy a můžu zůstat domka. a rz mi psal, ať se po jedenáctý stavim, že možná ještě bude mít pujčenou vodnici od kámoše. nějak si už nepíšem tolik jako předtim, mrzí mě to.
čuus)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama