ego - pýcha

4. července 2014 v 13:51 | x |  diary
strašně moc miluju rz beaty. a taky zimní věc od čšp. konečně někdo dobrej z plzně.
pořád si stěžuju, jak jenom ležim doma v posteli a nic nedělam a když konečně mi napíše tp, že už přijel, ať jdem ven, tak se mi nechce. nebo jako.. chce, jenom jsem strašně líná zvednout se a připravit se. a taky se tak trochu bojim. ale to se mi tu vysvětlovat nechce, souvisí to s těma věcma, za který se stydim.
mamka pořád něco plánuje a nakonec to všechno zruší. díky mami.
včera jsem se v pět prostě zvedla a rozhodla se, že se pojedu aspoň trochu projet do plzně a napsala jsem gardymu, jestli nemá čas. jasně, že měl, jak jinak. vlastně jsem místo ježdění spíš se fotila a natáčela divný videa na go pro, protože gardy jí měl pujčenou.
když jsem ve dvě koukala na videa na yt a zrovna se rozhodla, že pujdu spát, tak mi volal hóňa. byl totálně na sračky, rozuměla jsem mu tak každý desátý slovo, ale zavěsit jsem to nechtěla. zaprvý mě tak nějak těšilo, že zavolal zrovna mně, protože se už nějak moc nebavíme a to jsme byli nejlepší kámoši, ani jsme si dlouho nenapsali ani debilní smsku, takže prostě.. chápete. asi ne, ale to je jedno. zadruhý, pořád mi opakoval, ať přijedu a jestli chci vědět, koho miluje. jasně, že to chci vědět! ale nakonec mi to neřekl a zavěsil. svině. a zatřetí, během prvních deseti sekund hovoru mě nasral, když mi řekl, jestli jsem dneska něco měla a jestli jsem vykalená. TY KRETÉNE. jednou jdu na twitter opilá a píšu tam sračky a hned všichni, že jsem strašně vykalená a dělají si ze mě prdel, ale když to udělá někdo jinej, tak je to úplně v pohodě. jednou něco zmínim o trávě a všichni se mi vysmějou, že jsem určitě hroznej hulič, ale ostatní si klidně můžou fotit jak balí a dávat to na instagram a je to v pohodě. a pak se díví, že jsem na ně hnusná a tak, když dělají tohle. sakra, proč to děláte? co jsem vám udělala? vůbec nic.
ale s tim všim začal dejv, jak jinak. nevim, proč to dělá. asi má nějaký komplexy a potřebuje si dělat prdel ze svojí ex nebo fakt nevim, ale je to trapnej kretén. (https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=05SHhzwlOxg 28:18 - 28:45 .. )
vlastně to, že si nevěřim a takový ty další sračky, tak za to může z hodně velký části dejv. a já ho mam pořád z nějakýho nepochopitelnýho důvodu ráda.
ale divim se, že už mi je úplně jedno, že má holku. teda, nevim to stoprocentně, jestli ji má. přijde mi na něj moc hezká a moc v pohodě, i když jí neznam osobně. prostě, je mi jí líto, že je zrovna s nim. dejv byl skvělej člověk, ještě tak před rokem. no, možná i před půl. pak se začal chovat jak namachrovanej arogantní kretén. poznal pár 'známějších' lidí v plzni, začal si víc věřit a teď si myslí, že ho každej žere. vzpamatuj se.
chci bydlet někde úplně jinde. třeba aspoň v praze.
čus
 


Komentáře

1 wendy | Web | 5. července 2014 v 13:31 | Reagovat

jsem ráda, že zase můžu číst tvůj blog. ( jooo, opět mi nešla poslat ti zpráva, takže to píšu až sem :-D )

2 Ronnie. | Web | 5. července 2014 v 20:17 | Reagovat

Třeba se jednou v tý Praze sejdem, taky chci bydlet jinde.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama