jako vždycky

22. července 2014 v 15:31 | x |  diary
strašná chuť napsat článek
nějak jsem po dlouhý době narazila na jeho profil na fb. podívala se na jeho starý fotky. všude já. chybí mi to. skvělý období mýho života, jedno z nejlepších.
a teď je to kretén, co mi posral život. spousta věcma. psala jsem to gardymu. nebejt toho, jak se ke mně chová od února jsem úplně jinej člověk. víc sebevědomej. nekouřila bych. nebála bych se cokoliv udělat. nebála bych se dalšího vztahu.
asi jsem spíš divná.
neodepisuju mu. cítim se za to špatně. a taky se cítim špatně za to, co k němu cítim. nebo spíš necítim. oddaluju to, kdy s nim pujdu ven, protože to teď nechci řešit. nechci to řešit nikdy. že já s tim začínala.
uvědomuju si, že celý prázdniny jsem vlastně doma. nic nedělam, jenom se nudim. jednou grilování, jednou long a víno ve tři ráno s viki, jednou jsem jela za gardym, občas kino s rodinou, nakupování, předevčírem jsem byla v praze se podívat za sestrou a jejim přítelem a asi jednou jsem jela za tp a pak ještě za vv. jinak celý prázdniny akorát chodim pořád ven se psem, do posilky, opaluju se nebo uklízim. super prázdniny. snad to už bude lepší. ale jo, vypadá to tak.
ve čtvrtek bych měla jít s yt celebritou do kina, pak někdy s faigym na long, pátek za gardym, pp a tak, pak mi přijede viki - takže praha a tak, tábor, gardenparty u eluš s dejvem, majdou, bárou a hóňou a dovolená. ok, to neni zas tolik plánů. přitom jsme měla jet na colours of ostrava, jít na atmo, bejt pořád v plzni a měla u mě spát josy.
když se vrátim ještě k některým věcem..
noc ze čtrnáctýho na patnáctýho. náš velkej nákup u vietnamců. nejlepší monster rehab, červený a bílý víno, lucky strike a marlboro, dvoje brambůrky, cookies a jablečnej džus. půl hodiny jsme hledali místo, kam jít, až jsme potkali l a šly jsme i s ní ke garážím. ale nejdřív pro vodku. nepiju vodku, ale vodka s jablečnym džusem je fakt dobrá! přivlastnila jsem si bílý víno, jezdila na longu po prázdných silnicích a natáčela je jak tancujou. kradli selát ze zahrady ohraničenou ostnatym drátem. nakonec to nebyl salát. ani kedluben. nakonec jsme stejně nezjistili, co to je, i když jsme to ve čtyř ráno hledali. nezbyla mi ani jedna krabička. vodku jsme dopily, trochu vína jsme nechaly na schodech u garáží. lezly jsme na střechu garáží. kreslily cígem po stěnách. tancovaly v leže. když už l šla domů, lehly jsme si s viki na chodník, opřely si hlavu o long a já dopíjela vodku s džusem. před párou ráno jsme přišly domů. totálně špinavý, mimo. pouštěly jsme si papa roach, the offspring a podobně.
kino s yt celebritou. už jsem s nim měla jít jednou a to na transformers. nakonec jsme nešli, nevim proč. možná proto, že zjistil, jaká doopravdy jsem. ale včera jsem ho po dlouhý době potkala. napsal mi, že jsem si ho ani nevšimla. a začali jsme si psát. mam ho ráda. je fajn. spoustu lidí o něm říká, že je to kretén a tak, ale já ho mam prostě ráda. většinou mam odlišnej názor na lidi než všichni ostatní. a nějak jsme se dostali k tomu, že spolu pujdem do kina. gardymu pořád tvrdim, že nerada chodim s někym jinem než s rodinou nebo viki do kina, což je pravda. nevim proč s nim tak nějak chci. a zároveň nechci.
tábor. chodim spát v šest, vstávam před osmou a přes den ještě zvládam tréninky. i když je pravda, že na těch tréninkach se toho moc nedělá. když něco nechceš dělat, prostě to neděláš. většinou. přežívání na musli tyčinkach, protože kdykoliv jsem viděla jakýkoliv jiný jídlo, bylo mi blbě. taky jsem zhubla. byla jsem za to ráda. doufam, že letos to bude stejně. je svym způsobem fajn, když dva tejdny skoro nejíte. ani jsem neměla hlad.
gardenparty u eluš s majdou, bárou, hóňou a dejvem. jo, ty dva tam budou taky. nechci je tam spolu. poslouchat jejich kecy na mě. hlavně že kluk a nejlepší kamarád. oboje už ex.
tyhle prázdniny jsou na hovno
pa
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama