přestaň psát

8. července 2014 v 23:11 | x |  diary
sakra
co ty jsi za kreténa, tyvole. sereš mě, tak hrozně mě sereš. sereš mě občas tak, jako seru já sebe. každej večer mi píšeš ,miluju tě' a každý ráno, jak se mi za to omlouváš. kdybys držel hubu, bylo by to všechno lepší. ale abych ujasnila o co jde, začnu od začátku.
v lednu jsem se začala bavit s jednim klukem od nás ze školy. nebo spíš, začali jsme si psát. nelíbil se mi, ale psala jsem si s nim ráda a psali jsme si každej den, prostě pořád. za chvíli jsem ho začala brát za něcojakonejlepšího kámoše. vtipný, co? znáte člověka necelej měsíc, ale rozumíte si s nim víc než s lidma, co znáte čtyři roky a byli pro vás předtim ty ,nejlepší'. všechno bylo fajn až do tý doby než mi začal psát, jak jsem úžasná. ze začátku to bylo milý, zlepšovalo mi to náladu a tak. ale postupem času to začalo bejt otravný. myslim, že někdy v květnu si začal občas psát i s mojí nejlepší kamarádkou a svěřil se jí, že mě chce. naivní myslet si, že mi to neřekne. ne, že by to byla svině, který se nemůžete svěřovat, ale prostě.. chápete. nechtěla jsem se k němu chovat jinak, když jsem to zjistila, ale nejde se chovat k tomu člověku stejně, i když sebe víc chcete. ale tohle s tim asi ani tolik nesouvisí.
jednou se mi svěřil s tim, že mě chce. dělat, že jsem o tom nevěděla bylo pro mě celkem snadný. ale dělat, že mi to nevadí? to už snadný neni.
nevim proč mi to tolik vadí. možná ze začátku mi to trochu zvýšilo sebevědomí, že se našel někdo, kdo by mě chtěl. ale postupem času jsem si uvědomila, že on je tak strašně.. hloupej, nebo jak to říct. nejdřív mi psal, co má dělat s tim, že mě miluje a že ví, že já ho nechci, tak ať mu nějak pomůže se odmilovat nebo co. jsem taková, že mě všechno snadno vytočí, takže mě tyhle kecy strašně štvali. potom začal pořád psát, jak jsem úžasná. nedokáže psát o ničem jinym než o tomhle. moc mu neodepisuju, nevim co. a když mu neodepíšu třeba půl hodiny, hned začnu psát ,haloo', klidně i třikrát za sebou. a to mě vytočí ještě víc.
teď mi napsal ,už mi fakt nebaví si psát sám'. bez smajlíků, to u něj znamená, že je nasranej nebo zklamanej. řekla bych, že oboje dohromady. ale prostě asdfghjkl
,zajímalo by mě, jestli mi ještě někdy odpovíš' jo, doprdele, odepíšu, ale až budu mít víc času, sakra.
(myslim že) v sobotu měla sestra něco jako 'house party'. jasně, že jsem nebyla zvaná, ale bylo to u mě doma, takže jsem tam vlastně byla s nima. přišla jsem si trapně jako vždycky, když jsem někde se ségrou a jejíma kamarádama. všichni mě totiž považujou za hloupou malou holku. a možná jí sem.
když už začali všichni pít, tak jsem 'tajně' upíjela zadarmo a bylo to všechno tak nějak lepší. skoro celou dobu jsem byla u vodnice, měli jsme celkem čtyři. čtyři různý vodnice a míchání různýho alkoholu? už nikdy. když jsem se potom ve čtyři snažila usnout, točila se mi hlava jak nikdy a kdykoliv jsem zavřela oči, chtělo se mi fakt hodně zvracet. takže jsem snad hodinu strávila na zemi s mym obědem obarvenym friscem. mňamka.
nejsem zrovna alkoholik, takže od tý doby nemůžu alkohol ani vidět. a to myslim vážně. a taky meloun. sice jsem už ho měla, ale neni pro mě zrovna příjemný ho cítit. v sobotu jsme totiž měla meloun nasáklej vodkou a.. hnus. nenávidim vodku.
cítim se blbě za svoje myšlenky. nejhorší je, že před nima ani nemůžu utéct. a v poslední době se nejhůř cítim za tu, co souvisí s tp. chodim s nim necelý dva tejdny a.. nevim, nejsem si jistá, jestli chci. možná toho jenom moc očekávam nebo mam pořád před očima ten náš vztah s dejvem, kterej byl úplně jinej než s tp, nebo je v tom úplně něco jinýho. já prostě nevim. mam ho fakt ráda, to jo. jenom si nejsem jistá s tim, jestli i tak moc, abych s nim byla. shit.
pořád si stěžuju, jak jsem jenom doma, ale jakmile chce jít někdo ven, tak se mi nechce. možná ale je to tim, že chtěl ven zatim jenom gardy nebo tp. joo, s tp se mi chce, ale.. achjo, neumim to vysvětlit.
zase mi začal psát tc. je to jeden z mála lidí, kterýho budu mít ráda pořád, ať se bude chovat jakkoliv a ať mi udělá cokoliv. něco jako viki nebo dejv.
v dubnu, když jsme chodili ven, jsem ho měla fakt strašně ráda a vždycky jsem se na něj těšila. psal mi (pro něj) bezvýznamný kecy typu ,jsi fakt láska:-*', ale nepřeháněl to jako gardy. dával mi vždycky cígo, někdy i víc, má stejnej hudební vkus.. rozuměla jsem si s nim jak s nikym. pak jsme si najednou přestali psát. pokaždý, když jsme se začali domlouvat, že bysme šli ven, tak se z toho začal vymlouvat a já si pak přišla strašně otravně. a někdy před tejdnem mi zase napsal. a je to úplně stejný. napsal mi, jestli pujdu na atmo. a jestli pujdu s nim. nakonec nepujdu (tentokrát za to můžu já), ale chci ho tam potkat a bejt tam s nim chvíli.
dejv se fakt občas chová jak čůrák. buď si neuvědomuje, jak je hnusnej nebo ho to baví.
mam přehozenou noc se dnem. chodim spát okolo čtvrtý ráno a vstávam v jednu.
čus)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama