Srpen 2014

ohlídnout se byl blbej nápad. ale bylo to naposled. přísaham.

31. srpna 2014 v 20:13 | x |  diary
naposled jsem tu psala 14. srpna a to ještě takovej krátkej shit? hm, nevadí.
zkusim nějak popsat celý prázdniny.
nechci říkat, že byli strašný nebo nudný. jasně, nebyli podle mých představ, většinu července jsem se nudila, ale i tak tam byli super dny. většinou teda spíš noci, když bych mluvila jenom o červenci.
skoro celej srpen jsem byla pryč a nevim jestli jsem za to ráda nebo jestli mě o štve. asi oboje.
červenec. prokouřenej červenec.
každej pondělek posilka. vstávání v sedm ráno.
plno nocí u garáží. i když, zas tak hodně jich nebylo, tak tři. nespočetně krabiček. vína. vodka s džusem.
opalování.
kina. byla jsem tam snad pořád. jako doma, ha.
zahrada královny elišky. nebo jak to vlastně bylo. spoustu jídla a koťat. koťat k jídlu?
yt celebrita. kino. bubbleshit. twitch.
longboard, gopro a blbeček gardy.
volal mi hóňa ve dvě ráno. to jsem si ještě myslela, že to je mezi náma trochu jiný. ale tak co, stejně ho už nejspíš nikdy neuvidim. říkal mi, ať přijedu a jestli chci vědět, koho miluje. chtěla jsem to vědět. tak zavěsil. taky mi vyprávěl, kolik toho vypil a zhulil.
bleju frisco jak správná třináctka na sestry houseparty. nebo spíš až po ní, když jsem se snažila usnout. pití i jídlo (dokonce i hnusnej meloun napuštěnej vodkou) zdarma a neustálý přivlastňování vodnice. měla jsem snad čtyři po sobě. po tom jsem jí dlouho nemohla ani cítit.
začala jsem se bavit s tk. poslední dva dny si nějak moc nepíšem a když jsem ti dneska napsala, tak ta konverzace byla mega divná. mam z toho divnej pocit a ani nevim proč. možná je to tim, že tě mam strašně ráda, i když jsme se ještě nikdy neviděli a jsem zvyklá si s tebou psát každej den. napiš mi. rozvíjej konverzaci. prosím.
přišel mi dopis od eluš z tábora. s nejlepším oslovením. trapko.
přijel vv s kočičíma vanskama. je cute. a naučil mě kouřit lucky strikes.
srpen.
začátek měsíce s gardym a xboxem. pokoušela jsem se hrát gta.
další den strávenej s viki v praze. nový nejlepší vansky, co mi závidí i tk O:) čekání všude. viki prdel. srdíčko na starbucks. viki rasista. od tý doby jsem bez peněz.
tábor. achjo, vemte mě zpátky. za lk, mš, mv, hb, jš, vv, mč, tu, dp a za spoustu dalšíma lidma. bylo to skvělých deset dní. pletení náramků s dítětem-spolubydlícím. chmelaři. twerk, dancehaul, ragga, hip hop. armytéka. piškotéka. ploužáky s dnn, šm a lk. nejvíc se šm, ha. loučení.
čajovna s gardym, kde jsme potkali 'dabla'. chtěl obejmout.
sushi.
z gardyho se stal vesničan.
vídeň a biograd na moru. prostě rodinná dovolená. obědy i večeře byli většinou ovocný saláty. zamilovala jsem si frozen jogurt. poslední dva dny jsem se přisrala k cizímu českýmu táboru, protože jsem tam byla mv a tu. plzeňačky, poznam je na táboře někde v prdeli a podruhý je potkam v chorvatsku. ok. seznamovala jsem se s jejich vedoucíma, nějaký kluci mě shazovali do vody a ,cože? to je češka?'.
a teď sedim tady, ve sluchátkach bastille a snažim se neuvědomovat si, že zejtra začne deset stresujících měsíců. nová škola. nový lidi. nový prostředí. nová já (snad). bojim se toho, strašně moc.
nechtěla bych se teď vrátit zpátky na gympl, když vim, co si o mě myslí ty, který jsem považovala za jedny z nejlepších kamarádů. když tam mam mýho ex. když si o mě velká část školy myslí to, co si myslí. nemam to tam ráda. a přece mi to tam bude chybět. ale nevrátila bych se tam.
zejtra chci začít novou kapitolu svýho života. chci ze sebe udělat lepšího člověka. bejt někdo úplně jinej. od zejtřka to všechno začne.
z before i die seznamu, kterej jsem si chtěla splnit do konce prázdnin (vlastně léta, ale co), jsem si toho moc nesplnila. co jsem vůbec čekala?
zejtra má gardy narozeniny, bude už to velkej dospělej kluk. každej je teď dospělej. stejně jako rz, kterej má oslavu v sobotu. nejspíš tam bude i tk. MUSIM TAM JÍT. a v pátek merklín. tam taky musim jít! pustí mě aspoň na jedno? možná. pustí mě na oboje? pochybuju. a ve středu bych měla jít do čajovny s jč, z gymplu.
jdu do sprchy a psychicky se připravit na zejtra.
yodo. you only die once.

chci zpátky

14. srpna 2014 v 23:27 | x |  diary
nemam co k tomu víc napsat
prostě chci zpátky
skvělých deset dní
chtěla jsem se fakt rozepsat, dokonce jsem i věděla, co bych psala
a najednou mi to všechno vypadlo
tak třeba zejtra nebo tak