ne

18. listopadu 2014 v 20:45 | x |  diary
proč?
proč sem píšu pořád to samý?
(nevim)

zvláštní pocit, že si v poslední době nejvíc rozumim s mym ex. možná je to fakt divný. a možná taky ne, když si všechno uvědomim.
mam všechny ty myšlenky v hlavě, ale nedokážu to napsat.
když nepočítam paulieho, tak jsem se teď rozbrečela po dlouhý době.
nevim, co k tobě cítim. možná tě mam prostě jenom fakt hodně ráda.
pocit, že jsem úplně zbytečná. k ničemu. nenávidim na sobě každou část. i ty úplně malinký. závidim každýmu něco. jsem píča.
včera jsem si na tebe vzpomněla. chtěla jsem ti poslat naší starou fotku, co jsem našla. a pak jsem si uvědomila, že si o mě myslíš to, co si myslíš, a radši jsem si to rozmyslela. nejlepší kamarádi, no.
což mě přivádí k mýmu druhýmu nejlepšímu kamarádovi. cos čekal? že s tebou pujdu zase ven? .. chci. fakt chci jít. ale sama sebe přemlouvam, ať nechodim. nemůžu. nechci se zase hádat. zase řešit zbytečný sračky. abys věděl - mam tě ráda. pořád. i po všech těch sračkach. ale prostě se nemůžem znova bavit.
mam ráda muj školní kuřáckej twitter gang. lb, vj, kh. kh mezi ty dva nepatří, ale je to taky školní twitter kuřák.
po dlouhý době jsem nebyla o velký přestávce na cígu. seděla jsem ve třídě. bavila se s lidma z mojí třídy. a poprvý si připadala, že patřim mezi ně. ale nepatřim. jsou jiný, úplně jiný.
sere mě moje spolužačka. musíš dělat všechno co já? fotit se v mojí čepici? zakládat si twitter? stahovat si savemysnaps? kupovat si podobnou bundu? opakovat věci, co jsem řekla jen tak potichu a pak dělat, jak hrozně jsi vtipná, protože jsi to vymyslela ty? ubohost. jo, dá se s tebou bavit, ale nemam na tebe nervy.
přijdu si trapně
blbě
nechutně
nechtěně
pro nikoho dost dobrá
nejsem taková, jaká bych chtěla bejt. ani zdaleka. chtěla bych na sobě změnit milion věcí. jenže to nedokážu. a některý věci ani změnit nejdou.
jseš jenom kráva, co pořád mlčí, nikdy neví, co říkat a když už něco řekne, tak je to sračka. nikomu se nelíbíš. nemáš dobrou postavu. nikomu na tobě pořádně nezáleží. všem by bylo jedno, kdybys se s nima už nebavila. žádnej kluk, kterej se ti líbí, tě ani trochu nechce. nosíš pořád to samý oblečení, neumíš se oblíkat. nevíš co chceš. jseš blbá, nejde ti to ve škole, ani když se učíš 24/7 a to jsi na škole pro kretény. nedokážeš se seznamovat. stydíš se. bojíš se. všechno, všech. nedokážeš nic udělat první. když se zhulíš, třeseš se jak kretén a akorát se ztrapňuješ. když se opiješ, chováš se jak píča. vlastně se chováš jak píča pořád. nedokážeš ani odepisovat. neumíš tancovat. kreslit. psát. zpívat. neumíš nic. v ničem nevynikáš. aspoň v těch dobrych věcech ne. jsi každýmu akorát k smíchu. nebo spíš ani nestojíš lidem za to, aby tě nějak řešili. nedokážeš se bavit se svýma starýma kamarádama. jseš jenom zasranej simulant. jseš pořád jenom na mobilu. neni s tebou sranda. nejsi vtipná, trapko. pro nikoho nejsi první. opakuju se? třeba. všechno děláš špatně. bereš si všechno moc osobně. všechno strašně řešíš. žárlíš až moc. jsi nervní 24/7. ani v rodině pro nikoho nejsi ta první. jseš zlá. pořád se opakuješ. a spoustu dalších věcí, co vypíšu zas někdy jindy.
potřebuju obejmout. potřebuju vědět, že mě někdo má rád víc než všechny. než úplně všechny.
 


Komentáře

1 xxx | Web | 1. prosince 2014 v 20:45 | Reagovat

twitter je skvělej.
a ty taky, stačí zjistit pro koho.

...posílám ti objetí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama