Prosinec 2014

tak jak?

29. prosince 2014 v 1:12 | x |  diary
zemřeš i v 1:15?

jo nebo ne?

28. prosince 2014 v 2:16 | x |  diary
chci

nadpis

26. prosince 2014 v 0:14 | x |  other
jenom nějaký píčoviny

pravda

25. prosince 2014 v 23:32 | x |  diary
she doesn't want to be alone, but she's to scared to let anyone in

haha

25. prosince 2014 v 0:57 | x |  diary
jsem šťastná

25 třeba

19. prosince 2014 v 18:29 | x |  diary
chtěla bych bejt víc jako oni
(chtěla bych bejt někdo jinej)
uvědomuju si svoje špatný vlastnosti, ale nedokážu je změnit

proč?

ne

10. prosince 2014 v 18:45 | x |  diary
nedokážu popsat svoje pocity. vim jenom, že jich je hrozně moc a já už se v tom ztrácim. potřebovala bych aspoň den o ničem nepřemejšlet. škoda, že to nejde.

nerada dávam najevo svoje pocity.

občas bych chtěla vědět, co si o mě určitý lidi doopravdy myslí. vidět jim do hlavy.

(proč pro lidi, co pro mě znamenají hrozně moc, znamenam tak málo?)

can we pretend?

3. prosince 2014 v 19:16 | x |  diary
víš co? strč si ty tvoje kecy o tom, jak jsme nejlepší kamarádky a o tom, jak na mě nechceš srát a moc dobře si uvědomuješ, že to děláš, do prdele. už na to fakt nemam. kdybys nevěděla o tomhle blogu a nepřečetla si to snad ve všech článkach, tak si neuvědomuješ vůbec nic. já jsem ráda, že jsi zrovna s nim, že jsi s nim šťastná a přeju ti to, ale to snad dopíči já pro tebe od tý doby neexistuju? nebaví mě to, fakt že ne. já kvůli tobě se oblíkla do šatů, ve kterých si přijdu divně. šla tam i když mi bylo totálně blbě, ale nechtěla jsem se na tebe vysrat (i když tobě by to bylo stejně jedno, měla si tam jeho a to ti stačilo). šla tam s tim, že jsem věděla že b. tam bude mít zase kecy a bude na mě zas hrabat, i když od něj je mi to fakt nepříjemný. a nakonec jeho vyznání lásky.. bylo fakt to poslední, co jsem chtěla slyšet. a to poslední, co mi dává smysl.
,hej, kde jste? já chci aspoň chvíli bejt s váma' s náma? nechtěla si říct s nim? protože 90% času jsi si všímala jenom jeho.
a když už si nevšímáš jeho, tak kohokoliv jinýho než mě.
kdybys mi aspoň dokázala odepsat a já neviděla jenom to zasraný zobrazeno.

dobrý vědět, že od tý doby, co jsem se na tebe vysrala, tak teď miluješ každou druhou. ehm, vlastně "miluješ". je ti osmnáct a chováš se jak třináctiletej parchant. brala jsem tě jako nejlepšího kamaráda, ignorovala to tvojí opakovaný vyznávání lásky a dělání ze sebe něco víc. ale pak už jsem to prostě nedávala, napsala ti milion zpráv o tom, že se občas chováš jak kokot a přestali jsme se bavit. a ty si myslíš, že když se jednou potkáme v tramvaji a řekneme si pár vět, tak se z nás zase stanou nejlepší kamarádi? nebo co? tak jako ok, tohle bych ještě chápala. ale že se teď postupně od spousty lidí dozvídam, že se s tebou přestali bavit ze stejnýho důvodu.. tak wtf, co to je? to vážně každý píšeš, jak jí strašně miluješ, že pro tebe neni nikdo důležitější a že je strašně skvělá?
a pak, když ti píšu, jestli je to pravda, tak to akorát zapíráš. hele, nevěřim ti ani slovo, sorry.

jsem v prdeli z jeho úsměvu. vlastně celkově z něj.
,zvu tě na cíčko. klidně na dvě'
,tak mi pak pomůžeš, ne? budu s tebou počítat, přijedeš k nám a pomůžeš'
💕
nějak tajně doufam, že ke mě cítí aspoň .. něco. že mu nejsem úplně u prdele. že je rád, když mu napíšu nebo když jdem jenom my dva sami na cígo.

mam rýmičku, umíram na ní. dejcham pusou a ne nosem, takže jsem fakt sexy. ve škole usínam. slzí mi oči, takže to vypadá jako kdybych 24/7 brečela. mam totálně červenej ksicht. a já musim chodit do školy kvůli debilním 30% absence. stejně nejspíš budu mít Nko z těláku, tak co.

miluju moje nový světýlka v pokoji. svítící koule. jsou super. kdo by nechtěl mít svítící koule?

jak se blíží vánoce, tak si uvědomuju, že je vlastně vůbec nemam ráda. za poslední dva roky pro mě ztratili význam. už to neni žádnej den strávenej v klidu s celou rodinou. žádná vánoční atmosféra.
pamatuju si na vánoce 2012, kdy se dvacátýho čtvrtýho rodiče pohádali a mamka asi hodinu brečela. hezká vánoční atmosféra, ne?
a prostě celkově ty vánoce jsou o hovně. akorát víte, že jsou před váma ještě víc jak dva měsíce hnusný zimy. musíte předstírat, že dárky, co jste dostali se vám líbí a je to přesně to, co jste chtěli (znim nevděčně, hm). přežerete se večeře - nejim kapra ani bramborovej salát, takže mam vždycky akorát samotnej řízek, ale stejně se přežeru. slavnostní večeře hah.
vlastně celej ten den je jenom o předstírání něčeho.

chtěla bych s někym bejt (s nim). dělat všechny ty věci, co se ve vztahu dělaj. i když já jsem ta, co s nikym ještě skoro nic neměla (trapný). mít někoho ke komu bych se mohla v mých tulících náladách přitulit. někoho, s kym bych se zhulila a bavila se o sračkách. nechci toho moc, ne?