jsem píča a všichni jste píči amen

18. ledna 2015 v 21:02 | x |  diary
je to špatně, víš to?


díky twitteru se znam s většinou lidí, se kterou se bavim (to by byl dobrej tweet hah, možná si ho napíšu). takže ani není možný, jak jsem za tt ráda. dokázala bych žít bez všech sociálních sítí, ale bez twitteru prostě ne. (lol omfg závislák #sociallife)

dávam lidem falešný naděje. umim to celkem dost dobře. a dělam to i přesto, že falešný naděje nenávidim.
ale mam ráda tu pozornost, co mi některý lidi věnujou.
a jsem prostě sobec.

dokázala bych ve vaně strávit celej den
sama
s někym

přijde mi, že na školu dost seru. ale dokud prolejzam, tak to snad nevadí. prostě nerada sedim doma u učení jenom proto, abych měla dvojky u předmětů, co mi nebaví a nejdou. (s jedničkama už snad nikdo nepočítá, nebo jo?)
a jasně, možná bych mohla dělat aspoň referáty, ale.. já je dělam, fakt. ale jakmile mam mluvit před lidma, tak znervóznim. nemam to ráda. nenávidim to.
jestli mi dá 5 z tý chemie, tak jsem v prdeli

je mi ze mě špatně

jsem hrozně ráda za mýho bejvalýho, i když se fakt občas chová jak kokot. jo vim, tahle věta užtu párkrát byla. ale rozumim si s nim, mam ho ráda, kdykoliv se nudim, tak můžu bejt s nim, mam komu psát zbytečný kecy, který nikoho nezajímají a nedají se napsat na tt, kritizuje moje fotky a radí mi, který (ne)dát na ig a podobný maličkosti, na kterých záleží.
strašně u lidí řešim maličkosti. maličkosti dělají člověka, ne? tak co jinýho bych chtěla řešit, že jo. oči, zuby, úsměv.. co se týče vzhledu.

včera/vlastně už dneska/ jsem usnula na skype mk. haha hrozně dlouho jsem s nikym nevolala na skype, v pátek večer snad po roce, možná i víc. volali jsme od desíti do sedmi do rána, dokud neusnul. a včeradneska jsem usnula já. hm, sweet af přece.

už strašně dlouho plánuju napsat jeden článek. jen tak pro sebe, nevydat ho. (jako kdyby ty ostaní četl i někdo jinej než já)
ale díky němu si pořádně uvědomit nějaký věci. asi ho napíšu ještě dneska, i když moc nestíham.

jo a, maturák byl fajn. sice mě nasral táta, ale díky tomu jsem zjistila, jak skvělý mam některý kamarády. a teď myslim d, v a ls. všem jsem se mohla napůl vybrečet a vynervovat v objetí plus ls mi dala pusu na čelo hih.

potřebuju svýho osobního objímače a mazlícího člověka. pls that's all what i really want.

ten pocit
how can you love someone when you dont love yourself?
 


Komentáře

1 xxx | Web | 28. ledna 2015 v 14:52 | Reagovat

já to čtu všechno

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama