nebaví mě vymejšlet nadpisy

10. ledna 2015 v 0:12 | x |  diary
rozmysli si, co chceš omgmiluju, když se seznámim s někym novym a zjistim, že je strašně v pohodě. třeba jako ms.
dává mi jen tak cíga ,na horší časy' a zapalovač. sice je to úplná píčovina, ale přijde mi to strašně hezký. protože moc lidí pro mě neudělá ani takovou maličkost a když už, tak buď mi dají najevo/později zjistim, že to pro mě vůbec udělat nechtěli. je to strašnej školní dealer a proto ho za to vyhazujou ze školy:ddd občas přemejšlim, jestli se ještě vůbec bavim s někym, kdo nehulí. zval mě dneska někam večer a šla bych hrozně ráda, ale nemůžu, protože mě rodiče nikdy nikam nepustí. a to mě fakt sere. hah a jeho lichotky. je skvělej prostě.
plus se ještě nebaví s těma ,fame lidma' z plzně, na který v poslední době nemam absolutně náladu. všechno moc řeší, řekneš něco jednomu a ví to všichni, strašně se předhání v tom, kdo bude lepší, nabalujou milion lidí najednou a prostě mě serou. a to se s nima ani moc nebavim. jenom s tk a onu se bavim víc a s lb trochu, ale ani na ty moc nemam nějak náladu.

těšila jsem se na ten maturák. než jsem zjistila, kdo tam všechno jde. bože. grd a fame gang. to nezvládam.

byla jsem s d na kafi a na cígu a on mi řekl spoustu věcí, co jsem doteď nevěděla. byla jsem za to hrozně ráda. mam ho fakt ráda, i když se občas chová jak kokot (<3) a záleží mi na něm. a taky mi záleží na tom, jestli mi věří a chce nebo nechce mi ty věci říct.

nedokážu nic mít s klukem, kterýho beru jako kamaráda nebo ho prostě nechci/nelíbí se mi. to je špatně nebo proč to všechny tak sere?
třeba u o. mam zafixovaný, že mě bere jako sestry mladší sestru, takže s nim nedokážu absolutně nic mít ani, když jsem opilá a zhulená. a on mi na to řekne ,achjo, míšo.. snad brzo dospěješ'. takže dospívání je o tom, že se vykousneš s kymkoliv?
asi jsem v tomhle jiná, no

chtěla jsem sem toho napsat milion, ale vždycky jsem byla strašně líná začít psát článek

začínam mít fakt ráda t. nebo už mi prostě nevadí. jasný, je jiná než já, některýma věcma mě sere, ale jinak zjišťuju, že je fakt fajn

hm, za 7 hodin a 48 minut vstávam, abych mohla jít do posilky, tak to jdu asi už radši spát
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama