where do i belong?

21. února 2015 v 1:01 | x |  diary
já už se vážně v ničem nevyznam


m je na mě bezdůvodně nasranej nebo nevim co se to děje. a mě to hrozně mrzí. fakt hodně. pokaždý mam hroznou chuť mu napsat nebo zavolat a pak to udělam a on se chová jako kdyby se se mnou vůbec nechtěl bavit. třeba to tak je. ale proč?

nějak nemam náladu se s tebou bavit (ale to neznamená, že se s tebou bavit nechci). už to neni jako dřív, ani zdaleka. vim, že si to uvědomuješ. proč už nemáme nic společnýho? proč už mi přijde, že se bavíme jenom ze zvyku? že všechno, co děláme, říkáme nebo si povrchově myslíme je ze zvyku?

jedinej člověk, kterýmu se dokážu aspoň trochu svěřovat je d. díky za tebe. díky za to, že už spolu tak nějak přesně rok nejsme. protože co bych dělala, kdybysme se rozešli až později a já se s tebou teď nebavila?

nevim, co si o mě myslíš. jak mě bereš. a zajímalo by mě to strašně. (zajímalo by mě to u všech lidí, ale u tebe, lb a d nejvíc). sama nevim jak tě beru. jenom vim, že když jsme spolu venku, tak jsem pokaždý šťastná. (a nebudou s tim mít něco společnýho ty brka, hm?)

miluju dny jako byl dnešek, vlastně už včerejšek

jsem šťastná nebo nejsem?
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama