Červenec 2015

dvojtečka závorka

14. července 2015 v 23:22 | x |  diary
první den prázdnin jsem si říkala, jak tyhle prázdniny budou na hovno. pak jdu s dejvem na cígo, poznam se tam s karol, vypijem pár litrů vína a od tý doby jsem byla střízlivá snad jenom dneska. miluju miluju miluju (tyhle prázdniny)

jsem strašně ráda za lidi, co jsou teď okolo mě, i když se s nima třeba nějak extra nebavim

řešíme milostnej trojúhelník
,jasně, je hodnější, ale stalo se někdy, že bys chtěla toho hodnějšího kluka? hodný kluci jsou nudný. vždycky si vybereš špatně'
naivně doufam v to, že z toho bude něco víc a stejně si pak sedam vedle r a necham ho, aby mě objímal a vykládal mi sračky, jak jsem úžasná
(a pak k němu chodim na kafe a porážet ho v ufc)

já tu holku miluju, i když se známe teprv necelý dva tejdny. prosím, nebuď píča, prosím, že ti můžu věřit?, prosím. naučila mě pít lambrusco, mam komu říkat většinu sraček, co mam v hlavě, konečně jsem zase zjistila jaký to je mít kamarádKU.

překouřený plíce, dneska první den od začátku prázdnin, co jsem neměla ani jedno cíčko (a taky, co jsem střízlivá, ale to už tu bylo). chci to omezit, ale to jde, když každej den piju? to jde si dát pivo a nezapálit si u toho jedno? druhý, třetí, čtvrtý, ..

jsem z toho kluka v prdeli a on r řekne ,jako šel bych do ní no'. lol a teď jak to mam brát. dobře, že o mě stojí? špatně, že pro něj zas tolik neznamenam?
uuuh, kluku, mam díky tobě zmatek v hlavě
,vy si s celkem rozumíte, co?'
rozumííme, leží na mě půl hodiny na zastávce, rozumímeee.
(dávam si svuj druhej kotel v životě a .. proč to nedělam častějš? ten stav byl skvělej)

matěj mi napsal, že si mě oblíbil nunu. šel se mnou na r oslavu, dával se mnou piva a dokonce i jedno cígo. byli jsme párkrát venku. je fajn hih.


:)